preskoči na sadržaj

Osnovna škola Nikole Andrića

Login
 
Anketa
Ova školska godina bit će izazovna, najradije bi da se nastava odvija:




Raspored zvonjenja 

PRVA SMJENA
Sat Vrijeme
1. 7:45 - 8:25
2. 8:30 - 9:10
Užina razredne nastave
3. 9:20 - 10:00
Užina predmetne nastave
4. 10:10 - 10:50
5. 10:55 - 11:35
6. 11:40 - 12:20
7. 12:25 - 13:05
8. 13:10 - 13:50
 
DRUGA SMJENA
Sat Vrijeme
1. 13:30 - 14:10
2. 14:15 - 14:55
Užina razredne nastave
3. 15:05 - 15:45
Užina predmetne nastave
4. 15:55 - 16:35
5. 16:40 - 17:20
6. 17:25 - 18:05
7. 18:10 - 18:50
8. 18:55 - 19:35


Tražilica

Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Izvannastavne aktivnosti

← Povratak na stranicu Nastava

 

Izvannastavne aktivnosti odraz su materijalnih mogućnosti škole te su njima zahvaćena ona odgojno-obrazovna područja koja odgovaraju mogućnostima i interesima velikog broja učenika. Ovakvi oblici aktivnosti organizirani su za sve učenike koji se žele u njih uključiti. Prijedlozi za određene izvannastavne aktivnosti u osnovnoj školi dolaze od strane učitelja i stručnih suradnika jer u posrednom i neposrednom odnosu u radu s učenicima mogu prepoznati njihove želje i potrebe, ali mogu doći i od strane učenika.

Opisane aktivnosti podrazumijevaju učiteljevu slobodu kreiranja odgojno-obrazovnog rada, smisao za stvaralaštvo, kao i uspješan poticaj za uključivanjem što većeg broja učenika kako bi njihovo vrijeme provedeno u školi bilo što kvalitetnije. Svaki pojedini učenik bira aktivnosti prema vlastitim sklonostima, bez obzira na darovitost.

Izvannastavne aktivnosti u šk. god. 2021./2022.

Red. br. Naziv izvannastavne aktivnosti Razred Broj sati Ime učitelja/izvršitelja
1. Scenska igraonica 1.-4.a 1/35 Marija Zadro
2. Sportska aktivnost 1.-4.b 1/35 Marina Sekulić
3. Mali istraživači 1.-4.a 1/35 Martina Prpić-Kukuljica
4. Dramska skupina 1.-4.b 1/35 marica Vasilek
5. Pričaonica 1.-4..a 1/35 Marijana Kršić
6. Kreativne radionice 1.-4.b 1/35 Slađana Petrić
7. Mali ritmičari 1-.4.a 1/35 Marina Ošust
8. Plesna skupina 1.-4.b 1/35 Nataša Lukić
9. Kazališna skupina 1.-4.b 1/35 Dragana Žarković
10. Literarna sekcija 1.-4.b 1/35 Dragana Žarković
11. Literarna skupina 5.-8.a,c 2/70 Ana Maslov
12. Medijska početnica 5.-8. 1/35 Sanja Vukičević
13. Literarna sekcija 5.-8.b 1/35 Tijana Bezbradica
14. Recitatorska sekcija 5.-8.b 1/35 Tijana Bezbradica
15. Povjesničari 5.-8.a,c 1/35 Stanislava Mutapčić
16. Mali arheolozi 5.-8.b 1/35 Zoran Jakšić
17. Multimedijska skupina 4.-8.  2/70 Loreta Perić
18. Foto i video skupina 5.-8. 2/70 Zorica Gojkov
19. Prirodnjaci 6.-8. a 2/70 Ivana Kišić
20. Vjeronaučna skupina 5.-8.a,c 2/70 Sanja Kelić
21. Veliki kreativci 5.-8.a,c 2/70 Sanja Kelić
22. Kreativna skupina "Radosna vijest" 7.-8. b 2/70 Borislav Vignjević
23. Hagiološka skupina 7.-8.b 2/70 Borislav Vignjević
24. Biblijska skupina 5.-8.a 2/70 Borislav Vignjević
25. Biciklistička škola 5.r 1/35 Filip Kasalo-Banić
26. Sportom do zdravlja 1.-8.r 2/70 Filip Kasalo-Banić
27. Odbojka 5.-8.b 1/35 Sanja Šerbić
28. Stolni tenis 5.-8.b 1/35 Sanja Šerbić
29. Likovna skupina 5.-8.a,c 2/70 Lucija Marić
30. Sigurnost na internetu 4.a 2/70 Rafaela Alandžak
31. Sigrunost na internetu 1.-8.b 1/35 Aleksandra Šarac
32. Pjevački zbor 4.-6.a,c 1/35 Julijana Jukić
33. Školski zbor 4.-8.b 1/35 Milica Ajduković
34. Domaćinstvo 5.-8.r 2/70 Ivanka Zlonoga
35. Školski volonterski klub 7.-8.r 2/70 Jasminka Kosor
36.  Minus i plus 5.-8.b 2/70 Momir Petrović
37. Modeliranje 5.-8.b 1/35 Stefan Vojnović
38. Web dizajneri 5.c, 6.-8.a 2/70 Marija Ivančić
preskoči na navigaciju