3 4 5 6 7 8 9

Zanimljivosti 3. c razreda
Događanja u travnju
Autor: Marija Zadro, 26. 4. 2016.

U mjesecu smo travnju sudjelovali u nogometnom natjecanju nižih razreda naše škole koje se održalo u sklopu Mjeseca sporta u gradu Vukovaru.

Povodom Dana planete Zemlje 22.4.2016. učenici su od žice pravili drveće, a plastelinom su modelirali plodove i lišće.

U našoj se školi povodom Mjeseca sporta održala i prezentacija košarke.

Prva ekipa našega razreda nastupila je u sastavu: Luka Hekić, Iva Kmet i Petar Kovač dok je druga ekipa nastupila u sastavu: Ivan Maltašić, Petra Pšenica i Sara Senjak. Prva ekipa našega razreda osvojila je drugo mjesto te je u napetom finalu izgubila od 4.a razreda rezultatom 4:2.

Učenici su se za Dan planeta Zemlje po prvi put uhvatili u koštac rada žicom kao likovnim materijalom. Bilo je izazovno i naporno. Naši radovi ipak dokazuju da smo uspješno svladali tehniku i dobili lijepa drveća koja sada krase police u hodniku.

Luka Hekić i Iva Kmet izabrani su trenerovom odlukom da sudjeluju na Trgu Republike Hrvatske u street ball turniru u košarci.

Luka je izrazio pozitivne dojmove i obavijestio razred da je njegova ekipa osvojila drugo mjesto. Bravo Luka :) Učenica Iva Kmet nije nastupila na natjecanju.