preskoči na sadržaj

Osnovna škola Nikole Andrića

Login
 
Anketa
Ova školska godina bit će izazovna, najradije bi da se nastava odvija:




Raspored zvonjenja 1.-4.raz

PRVA SMJENA
Sat Vrijeme
1. 8:00 - 8:40
2. 8:45 - 9:25
Užina razredne nastave
3. 9:40 - 10:20
4. 10:25 - 11:05
5. 11:10 - 11:50
6. 11:55 - 12:35
 
DRUGA SMJENA
Sat Vrijeme
1. 13:45 - 14:25
2. 14:30 - 15:10
Užina razredne nastave
3. 15:25-16:05
4. 16:10 - 16:50
5. 16:55 - 17:35
6. 17:40 - 18:20

Raspored zvonjenja 5.-8.raz.

PRVA SMJENA
Sat Vrijeme
1. 7:45 - 8:25
2. 8:30 - 9:10
3. 9:15 - 9:55
Užina predmetne nastave
4. 10:10 - 10:50
5. 10:55 - 11:35
6. 11:40 - 12:20
7. 12:25 - 13:05
8. 13:10 - 13:50
 
DRUGA SMJENA
Sat Vrijeme
1. 13:30 - 14:10
2. 14:15 - 14:55
3. 15:00-15:40
Užina predmetne nastave
4. 15:55 - 16:35
5. 16:40 - 17:20
6. 17:25 - 18:05
7. 18:10 - 18:50
8. 18:55 - 19:35
Tražilica

Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Djelatnici škole

Josipa Kotromanović Sauka Ravnateljica

Stručna služba

Tjaša Mađarević  stručna suradnica pedagoginja
Marijana Hutz stručna suradnica knjižničarka
Lidija Balić  stručna suradnica psihologinja

Administrativna služba

Damir Medved tajnik
Dragana Ličina voditelj računovodstva

Učitelji razredne nastave u šk. god. 2019./20.

Ime i prezime Razrednik
Marijana Kršić  1. a
Slađana Petrić 1. b
Marina Ošust-Blagec 2. a
Nataša Lukić 2. b
Marija Zadro 3. a
Marina Sekulić 3. b
Gordana Lončar Besedić 3. c
Martina Prpić-Kukuljica 4. a
Marica Vasilek 4. b

Učitelji predmetne nastave u šk. god. 2019./20.

Ime i prezime Razrednik Predmet
Ivana Kišić 5. a Priroda, Biologija, Kemija
Sanja Šerbić 5. b Tjelesna kultura
Stanislava Mutapčić 6. a Povijest, Hrvatski jezik
Sanja Vukičević 6. b Hrvatski jezik
Filip Kasalo Banić 7. a Tjelesna kultura
Nikola Vasilek 7. b Matematika
Loreta Perić 7. c Engleski jezik, Njemački jezik
Vanda Miličević 8.a Engleski jezik
Darinka Arbutina 8. b Priroda, Biologija, Kemija
Sanja Kelić   Katolički vjeronauk 
Nada Rajak   Hrvatski jezik
Ivana Antolović   Hrvatski jezik
Nada Dizdar   Engleski jezik
Vanda Miličević   Engleski jezik
Loreta Perić   Engleski jezik, Njemački jezik
Suzana Vignjević   Likovna kultura
Lucija Marić   Likovna kultura
Julijana Jukić   Glazbena kultura
Aleksandra Krtinić   Glazbena kultura
Ljubica Baćić Đuračković (zamjena:Sanja Čuljak)   Matematika
Ivan Dorotek   Fizika
Nikolina Panić   Fizika
Ivana Kišić   Priroda, Biologija, Kemija
Zoran Jakšić   Povijest
Vladana Živković   Geografija
Jasminka Kosor   Geografija
Sanja Šerbić   Tjelesna i zdravstvena kultura
Filip Kasalo-Banić   Tjelesna i zdravstvena kultura
Borislav Vignjević   Pravoslavni vjeronauk
Ivanka Zlonoga   Njemački jezik
Loreta Perić   Njemački jezik
Nataša Bek (zamjena: Tena Rak)   Tehnička kultura, Informatika

Tehnička služba

Sandra Roša kuharica
Mitar Bojko ložač-kućni majstor
Darija Marijanović spremačica
Zorka Sokolović spremačica
Gordana Oljača spremačica
Danijela Bestrcan spremačica
Katica Pavletić spremačica

 

preskoči na navigaciju